• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Доступ до публічної інфрмації

Доступ до публічної інформації

На виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації», відповідно до Указу Президента України «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації» обов’язки щодо доступу до публічної інформації в Роменському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді покладено на директора центру.

Для забезпечення прозорості та відкритості в роботі міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та реалізації прав громадян на доступ до публічної інформації на даній сторінці та сторінці Роменського міського центру СССДМ веб-сайту Роменської міської ради (http://romny.osp-ua.info/index.php?ch=5&fl=molodizh_m_center) розміщується загальна інформація, яка стосується надання допомоги сім’ям з дітьми та особам, що опинилися в складних життєвих обставинах, віком від 18 до 35 років. Оновлення сторінки здійснюється постійно.

Попередньо просимо ознайомитися на даній сторінці та сторінці Роменського міського центру СССДМ веб-сайту Роменської міської ради з Положенням про Роменський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, який є юридичною особою і розпорядником відповідної інформації.

Контактні телефони для отримання довідок щодо одержання і заповнення запитів на інформацію: 2-26-18

Адреса електронної пошти для надсилання запитів: сsssdm1@ukr.net

Форма для подання запиту на отримання публічної інформації в письмовому вигляді
Форма для подання запиту на отримання публічної інформації електронною поштою
Форма для подання запиту на отримання публічної інформації від запитувача усно або по телефону
Порядок складання і подання запиту на публічну інформацію, отримання відповіді на нього
Порядок надходження та опрацювання запитів на публічну інформацію у Роменському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
Кiлькiсть переглядiв: 607

Коментарi

  • HobUnsabs

    2013-08-24 00:37:41

    [url=http://norvasconlineatonce.com]norvasc online pharmacy[/url] - norvasc online usa , http://norvasconlineatonce.com norvasc drug online...